professional photography studio equipment

Follow us on:

W akcji

Nasze produkty, zaufani fotografowie i filmowcy, specjaliści w swojej dziedzinie. Wszyscy ci pracujący na naszym sprzęcie, realizując swoje najskrytsze pomysły i pragnienia. Przeistaczają eteryczność i ulotność w rzeczywistość. Cieszymy się, że możemy, choć odrobinę wspomóc każdą, artystyczną duszę.

Bracia fotografowie, Huger i oświetlanie MINI

07/07/2018
Kraków, Studio Zabłocie
Piotr Maksymilian, Mateusz MatLu Luzar

Dzień pierwszy sesji promującej produkty Huger, zapewnił masę wrażeń. Do oświetlenia samochód i spektrum naszych produktów. Wraz z MATLU Photography, ApeHouse Films oraz PiotrMaksymilian Pictures spożytkowaliśmy niezwykle energicznie te kilkanaście godzin, których efektem są zdjęcie i film. Miłego oglądania.

Bracia fotografowie, Huger i fashion in the fog

08/07/2018
Kraków, Studio Zabłocie
Piotr Maksymilian, Mateusz MATLU Luzar

Dzień drugi i pokaz jak można wykorzystać produkty marki Huger do zdjęć Fashion. Zadymione studio i kolejny dzień energetycznej pracy wraz z PiotrMaksymilian Pictures, Mateusz MATLU Photography i ApeHouse Films. Przy ustawianiu setów korzystaliśmy z ramek typu butterfly dla osiągnięcia jednolitego, dyfuzowanego oświetlenia, statywów typu Boom, a także z flag wyciemniających. Efekty w postaci zdjęć…